Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ALİM İNSANLAR GÖRMEK

02.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mehmet çağın
Bn ve tatukemre bi alimdaha aynı dergahtayız bnim elimde kalın birtahata onunla yürüyorum bn tam kabıya doğru cıkmaya niyetlenirken kabıdan tatuk emre içeriye giriyor ve bn kendi kendime bu tahtayı nerden aldın derse bn efendiden aldım diyim diye düşünü yorumki sonra kendi içimde o alimdir bnim yalan söylediğimi anlar ve bana birşey demeden yanımdan yüzü asık birşekilde keciyor tm cıkacek ken beş kişi içeriye giriyor üçü kız ve göbekleri acık ikiside erkek kulakları küpe ile dolu erkeklerden bir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüya yarım gelmiş gibi sanki ama gerisini de bulamadım. Eğer her daim dergaha giren, dini alimlerle haşır neşir olan biri iseniz bu rüya bir bilinçaltı rüyası demektir. Diğer türlü, bu rüya size sabrı, yalansız yaşamayı ve inançlı yaşamayı tavsiye ediyor olabilir. Ama bana bir bilinçaltı rüyası gibi geldi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA