Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ALDATILMAK

07.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Su
Rüyamda sevgilimi bi başka kadının evinde buldum,yüzünü görmedim ,kadının evine gittim sanki kadını ve evini ikinci kez gördüm rüyamda tanıdıktı ama yüzünü çıkaramadım,sevgilime tost hazırlamış ve masaya bırakıyordu,burdamı diye sordum kadına evet banyoda dedi,baktım ayakkabıları kapının önündeydi ve banyodan su sesleri geliyodu,odaya girdim yatak dağınıktı sevişmişler diye düşündüm çok üzüldüm ve o banyodan çıkana kadar uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Daha önce gördüğünüzü düşünmüşsünüz çünkü bir şekilde bir aldatılma olayında izlediğiniz bazı şeyler bilinçaltınıza kazınmış. Aldatılma rüyaları hemen hemen hiç bir zaman doğru çıkmaz. Rüyalarımızda aldatıldığımızı haber alırız ama böyle açık açık değil, sembollerle. Bu rüya sizin bilinçaltınızın bir ürünü. Sevgilinize yeterince güvenmiyorsunuz bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA