Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ALDATILMAK

02.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen müşavir
Rüyamda eşimi tanımadığım genç bir kızla beni aldattığını, o kıza evimizin anahtarını verdiğini, kendimi onlara bağırarak ağladığımı gördüm.Daha sonra elime aldığım bir bıçakla eşimi öldürdüm hemde vahşice keserek, kızıda boynunu kırarak öldürdüm.Sonrada etraftaki insanlara polis çağırmalarını teslim olacağımı söyledim. Çok sinir bozucu bir rüya ve hiçbirzaman yapamayacağım şeyler.47 yaşındayım ve eşimden daha önce ihanet yaşadım ama hukuk yolundan ayrılmadım.Yorumlarmısınız lütfen.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aldatılmanız esnasında öyle büyük bir öfkeyi içinizde yuvalamışsınız ki ruhunuz bu ağırlıkla yaşamaktan çok yorulmuş. Rüyanız bu öfkenin dışa salıverilmesini sağlamış. Abartılar öfkenin büyüklüğünün sembolüdür. Korkacak bir durum yok. Hatta birkaç gün içinizdeki negatif enerjinin salınıverilmesi nedeniyle daha bile iyi olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA