Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ALDATILMAK

29.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Veroni
Rüyamda erkek arkadaşımla sinemaya gidecekmişim gitmiyorum onun yerine en yakın arkadaşımla gitsin diyorum sonra duyuyorum ki benim arkadaşımı öpmüş yanağından inanamıyorum acayip sinirlemiyorum elimde çakmak varmış fırlatıp atıyorum duvara parçalanıyor küfür ediyorum erkek arkadaşım şaşırıyordu ama tepkisizdi, sonra market gibi bi yerdeyiz Nasıl bana bunu yaparsın diyorum cevap vermiyor marketten bi şeyler fırlatıyorum etrafa..Çok korkunç bi rüyaydı ne anlama geliyor?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aldatılmak ve öfke bir arada. Her ikisi de duyguların açığa çıkması ile ilgili ve haberci rüya değil. Aldatılan insanlar sevgililerinden ya da eşlerinden yeterince emin olamayan insanlardır ve rüyalarında korkuları ile yüzleşirler. Öfke ise bastırılmış duyguların açığa çıkmasından kaynaklanır. Aslında öfke patlamaları ruhu rahatlatan şeylerdir. Rahatsız enerjileri salmanıza yardım eder. Rüyayı çok önemsemeyin. Siz bu rüyayı gördüğünüz için sevgiliniz sizi aldatmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA