Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ALDATILMAK

24.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mehtap
Yabancı bir evdeyim ama o ev benim evimmis Esim salonda tel.konusuyor ben ver bakalim kiminle konusuyorsun diyerek ele neden teli aliyorum telde Rusça konuşan bir bayan var bende eşime biliyordum beni aldattigini diyerek ağlayarak kendimi yere atip ellerimi yere vura vura ya ali ya hasan ya hüseyin deyip feryat ediyorum içeri kaynanam geliyor bana benim haberim vardi sen bunu hhakettin diyor.not: Esim 8 yil Rusya da calismis ve yasamis biri
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tamamen bir bilinçaltı rüyası, korkulacak bir şey yok, eşiniz sizi aldatmıyor ya da en azındna bu rüya bunu haber vermiyor. Eşinizin yurt dışında çalıştığı zamanlara ait endişeleriniz bilinçaltınıza yerleşmiş olmalı. Sonra da bir nedenden bu korkular depreşmiş. Aldatılma durumları rüyalarda sembollerle haber verilir. Açık seçik olarak görülen aldatılma rüyaları korkuların yansımasıdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA