Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ALDATILMAK

24.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen adventure
Kabus gibi bişeydi.yorumlarsanız sevinirim. rüyaamda eşim başka bir adamla cinsel anlamda beraber oluyor ve ben bunu biliyorum.hatta görüşmeye bile gittiğinde haberim var.beraber olduğu adam bir suçtan yakalanıyor ve ben kimseye birşey söylemesin diye korkuyorum.derken kan ter içinde uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarda çok sık korkularla yüzleşiriz. Çoğunu hatırlamayız ama bunun bilinçaltı için önemi büyüktür. Yüzleştiğimiz korkularımız bilinçaltından silinir ya da etkisini kaybeder. Tabi eğer sağlıklı bir zihniniz varsa. Akıl hastalıklarında tam tersi bir durum söz konusudur çünkü. Eşiniz sizi aldatmıyor ya da aldatmayacak; merak etmeyin. En azından siz bunun rüyasını gördünüz diye böyle bir şey olmayacak. Bilinçaltınıza çok önceden yerleşmiş bir korku ile yüzleşmişsiniz. Belki de artık korku belleğinizden silinir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA