Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ALDATILMAK

09.01.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen birazbirseyler
Merhabalar diliyorum öncelikle kolay gelsin :) Rüyamda sevgilimi uzun süredir görüşmediğimiz alakasız uzaktan bır kadın akrabamızla konuşma flört içinde yakaladım. Öncesindede buna yakın şeyler görüyordum kafama takılmış durumda bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aldatılmak bilinçaltında derin izler bırakan bir olaydır. Bir kez yaşadığınızda hep yaşamaktan korkarsınız; her sevgilide yenilenen bir korkudur bu. Bazen de kendiniz yaşamasanız bile ailenizde gördüklerinizden etkilenirsiniz. Aldatılma rüyaları hiç bir zaman haberci olmazlar. Aldatılmak hep sembollerle haber verilen bir durumdur, böyle açık açık gösterilmez. Uzaktan kadın akrabanızı bir şekilde, bir kadını aldatmaya yakın görmüş olmalısınız ki bilinçaltınız sevgilinize onu yakıştırmış. Bu rüyanın üzerinde durmayın, ilişkinizi böyle şeyler için bozmayın sakın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA