Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ALAYCI GÜLÜMSEME GÖRMEK

31.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen erva
Dün rüyamda içimden ağzımı kıpırdatmadan bir şeyi derinlemesine çok istemiş dedim ama kim için olduğunu bilmiyorum.Sonra karşımda kısa boylu,saçları kısa hafif dalgalı, kolları şişman,göz kenarlarının üstüne çekik gibi siyah boya ile çizilmiş çizgi vardı,üzerinde de ayaklarını tam örtmeyen kirli beyaz düz bir elbiseli kadın bana dudaklarını açmadan geniş bir ağız açıyla tebessüm yaptı ama alaycı gibi galiba çünkü ağzını geniş bir şekilde gerdirmişti.bu kadın sevdiğim erkeğin eşi de olabilir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ben bitmemiş evliliklerin üzerine kurulan ilişkilerin hiç bir şekilde sürmeyeceğine inanan biriyim. Bu rüyada kadının yaptığı büyüye dair bir iz bulunmuyor. Siz eminseniz orasını bilemem. Bence hayat bu kadının ağzından alaycı bir gülümseme atıyor size. Belki de bilmediğiniz çok şeyler vardır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA