Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ALACAK İSTEMEK

26.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Rüyamda kötü adam 200 TL isteyince annemden isteyip veriyorum.Camdan içeri bakan kadınla, mücadele konusunda anlaşıyoruz ama içerdeki kadın dinleyince yolumuza devam ediyoruz.2.sindeİş yerinden tanıdığım adam verdiği dersin ücretini alamadığını söyleyince kendi defterime bakıyorum yok.Adam,kendi küçük defterini açıp gösteriyorki kuralsız ders vermiş ki kayda geçmez.3.de bir odadayım.Duvarlarda krematoryumda yakılan ölülere ait düzgün dizilmiş küpler varCam kavanozualıncaküllerdökülüyorbitti
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Vicdanınızda bir yerlerde bir türlü çözemediğiniz şeyler var. Doğru mu yaptınız yoksa yanlış mı bilmiyorsunuz. İlk iki rüya vicdanı yüzleşmeleri temsil ediyor. Bu tür rüyalar ölüm ötesinde sık görülen hayallere benziyor. Hep sizden bir şeyler isteyen birileri, ödenmemiş veballeri ya da günahları temsil ediyor. Egonuz herşeyi eksiksiz yaptığını söylüyor size ama vicdanınız öyle söylemiyor. Savaşmaya çalıştığınız vicdanınız. Ne yazık ki biz bu alemde egonun ve bilincin esiriyiz. Bu dünyadaki vicdan bile bu dünyaya özgü. Saf vicdani yüzleşmeler yalnızca bedensizken mümkün olacak. Ancak yüksek inançlar bazen sizinkine benzer şekilde egonun pencerisini aralayabiliyor. Son rüyanızda geçmişin küllerini görmüşsünüz. Unuttum sandığınız şeler bilinçaltınızın bir yerinde duruyor ve bazen, bir nedenden kırılan kavanozlardan geçmiş bilince yayılıyor. Aslında üç rüya birbirini tamamlıyor. Geçmişle ilgili ödenmemiş borçlar var. Bu düğümü çözmeniz lazım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA