Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AKREP TARAFINDAN SOKULMAK

17.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen untold
Öncelikle merhaba Rüyamda siyah ufak 1 akrep gördüm Önce korktum sonra öldürdüm. Sağ elim kan olmuştu. Ufacık böcekten nasıl bu kadar kan çıktı diye elime bakarken sağ yüzük parmağımın elime birleştiği yerde akrebin soktuğunu gördüm. Etrafı morarmaya başlamıştı. Zehrin yayılmasından korkup temiz bir lavaboda temiz güzel bir suyla orayı sıktıra sıktıra yıkadım. Yıkarken delikten siyah pıhtılar aktı. Ben bu rüyanın şu an nişanlı olan eski sevgilimle alakalı olduğunu düşündüm ama yorumlayamadım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Duygusal olarak sizi çok yaralamış biri var. Acısı içinize oturmuş ve atmak için çok çaba harcamışsınız. Diğer rüyanızda bornoz giymeniz yine de halinize şükettiğinizi haber veriyor. Dertlerinizi birisine anlatsanız içinizi boşaltacak ve rahat edeceksiniz ama bunu yapabileceğiniz biri de yok çevrenizde. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA