Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AKREP SOKMASI

17.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen güler alparslan
İyi günler.Rüyamda sevgilimle büyük havuzun üstündeki köprüdeydik fakat köprü suya temas ediyor.havuzun yan tarafına baktım 3tane siyah akrep büyük orta ve küçük aile gibi suya girip yüzmeye başladı ve sevgilimin ayağını soktu sevglim suya düştü onu çektim sonra tekrar düştü ambulansı aradım gelmedi taksiyle hastahneye götürüdüm zor yetiştirdim ve çok fazla ağlıyordum.serum bağladılar kurtuldu.ben çok üzüldüm.ve rüyanın etkisiyle uyandım çok huzursuz oldum yorumlarsanız sevnirim.Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgiliniz sizin de desteğinizle yaşamında bir değişiklik yapmayı düşünüyor olmalı. Aslında şartlar çok müsait görünüyor. Endişe edilecek bir şey yok ama düşmanlık yapmaya çalışan bir aileyi gözardı etmemek gerekir. Bu insanlarının sevgilinize çok zararı dokunabilir, onu uyarın, rüyayı anlatın. Zira bu rüya sizlere bir uyarı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA