Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AKREP GÖRMEK

05.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Durunun Annesi(Bölüm 1)
Annemle bir yerde kumaş bakıyoruz kumaşları elliyorum kahverengiler. Tezgahtar adam mezurayla iş yapıyor beni tersliyor git diyor bağırıp çağırıyor.Küçük kızımın okul müdüresi arıyor beni tezgahtar adama söylenmemle ilgili bana bağırıyor.Müdürenin olduğu arabadayım.burun ameliyatına girecekmişiz o gün.arabadan iniyorum hastanenin önünde.tuvalete gireceğim.3 tane tuvalet var içeride. İlkine giriyorum alafranga tuvaletin etrafı büyükabdest bulaştırılmış hemen çıkıyorum.Küçük abdestimi yapıyorum o sırada yaptığım yerde akrep görüyorum o esnada farkediyorum ki ağzımda bir şey var.Ağzımdaki şeyin şekli bir ağacın dalları gibi ve koyu gri.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir okulla ve okuldan gelecek haber beklentileri ile ilgili sıkıntılar var. Burası kızınızın okulu mu bilemem ama sizi ilgilendiren haberler bunlar. Bakış açınızı değiştirmek zorundasınız ama bu sıkıntılı bir durum, yapabilmeniz o kadar da kolay değil. Neden başıma bunlar geldi demek yerine sakince beklemeniz gerekiyor. Bu olayla ilgili süreç bağışıklık sisteminizi zayıflatacak sorunlara neden olabilir ve bir düşmanlığı farketmenizi de sağlayabilir. Çift taraflı bir etki söz konusu. Gelişmeler nedeniyle ailede yapılacak konuşmalar sırasında çok dikkatli olun. Ağzınızdan çıkacak sözler geriye dönüşü olmayan olaylara neden olmasın. En doğrusu sakin kalıp ne olacağını görmektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA