Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AKREP DÜŞMESİ

02.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sahra Coşkun
Rüyamda 5 kişi beyaz bir masada oturuyordu baştaki sandalyede küçük bir kız kızın yanında ayakta bekleyen yaşlı bir adam var ve kız o yaşlı dede ile evlendirilicekmiş birde masada küçük kız hariç herkes gülüyordu Bundan sonra okulumun çok az ilerisinde bir market marketin önündede ağaç vardı. Ağaçtan canlı akrepler düşüyordu annem bana Dikatli ol diyordu ve ben biranda yerde ezilmiş bir akrep gördüm bundan sonra bir anda ben ve ailem göç ediyorduk eski savaşlarda gibi 12 yaşındayım ❤️❤️❤️
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Akrep düşmesi.. Genç kızların yaşlı erkeklerle evlendirilmesi sizde travma etkisi yaratmış. Sanırım sosyal medyada okuduklarınızdan etkilendiniz. Yalnız akrep düşen ağaç bir uyarıdır. Aileniz ve siz bir başka ailenin düşmanılığına maruz kalacaksınız; aman dikkat edin. Ailenizle göç etmeniz bu düşmanlığın yarattığı etkiler nedeniyle yaşamınızdaki olumsuz değişimleri simgeliyor. Ailenize rüyanızı anlatın, tedbirli davransınlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA