Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AKREBİN BÜYÜMESİ

23.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ismayil Namazov
Rüyada tanımadığımız bir kişinin evindeyiz (Ben Annem Ablam ve diğer aklımda kalmayan akrabalar) Ablam ben bir odada uyuyoruz ve aniden ben uyanıyorum ve yerde yürüyen küçün bir akrep görüyorum. Bunu ablama söylüyorum ve ablamda bunu görüyo. Bir az geçtikden sonra anneme söylüyorum innanmıyorlar. Annemde deminki odadayken yine bir akrep gözüküyo bunu annemde görüyor. gördüğümüz akrep ise aniden çok devasa bir akrep oluyo. Ama benim dışımda kimsenin umrunda değil.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Umursamadığınız bir düşman başınıza iş açabilecek kadar güçlenecek. Siz bunun böyle olacağını önceden hissetmişsiniz zaten. Diğer rüyanızı da okudum. Birisi ile yakınlaştığınızı görmüşsünüz; bu bir bilinçaltı rüyası. Sizin genel olarak iletişimle ilgili sorunlarınız olduğunu düşünüyorum. İkili ilişkilerde kendinizi başarılı görmüyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA