Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AKRABALARLA YAKINLAŞMAK

29.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fb4986
Ben köyde evdeyim amcamın kızı bize gelmiş bi odada başbaşa kalıyoruz ben dudaklarından öpmeye çalışyorum o da az karşılık veriyor devamını getirelim dediğimde tamm diyor perdeleri kapatıyor ama tam kapanmıyor biz vazgeçip dışarı çıkıyoruz ablam dışarıda birşeyler yıkıyor ben deterjan baktığımda tuz ruhu görüyorum plastik şişede yani suyun içine karışmış ben iyice temizlenmesi lazım dediğimde alıyorum eşya gibi birşey vardı onu güzelce yıkıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Cinsel yakınlaşmalar, arzulamalar gençlerin rüyalarına çok sık giriyor. Ancak akrabalarla yakınlaşmalar baskıların sonucu görülen rüyalardandır. Sevgiliniz yok ve belki de sevgili edinmede ciddi zorluklarınız var. Baskıcı çevrelerde büyüyen gençlerde sıkça rastlanan bir durum. Cinselliği yaşayamadıkları için de bilinçaltı en yakınlarındaki yaşıtları ile birlikte olma senaryoları yazıyor. Bu rüya haberci değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA