Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AKARSUYUN İÇİNDE OLMAK

29.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen biçare
Merhabarüyamda heryer suydu ama öyle sel şeklinde değil bina dükkanlar evler fln yoktu heryerden ırmak şeklinde su akıyordu.ben de suyun içindeydim yanlış hatırlamıyorsambi su akıntısı biraz pisleniyodu ama sonra yine temiz su oluyodubütün dünyanın ırmak gibi su akıntısı şeklinde olduğunu düşününrüyam öyleydisuyun beni ıslatıp ıslatmadığını hatırlamıyorumama suları görünce rahatsızlık duymadımsadece o bahsettiğim pis su gelince rahatsız oldum düzeltmek istedim sonra temiz sular aktı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Akarsu sizin hayatınızdır. Bu rüya ufak bir sorun dışında hayatınızın bundan sonrasının çok güzel geçeceğini haber veriyor. Kendi yaşamnıza odaklanacaksınız ve evrenle uyum içinde olacaksınız. Yaşam felsefenizi değiştirdiyseniz bu rüya bundan sonraki bakış açınızın size mutluluk taşıyacağını söylüyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA