Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AİLENİN TABUT BAŞINDA AĞLAMASI

06.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yaşar zengin
Rüyamda bir topluluk tabutun başına geçmiş ağlıyorlardi ailem tabutun başında ağlıyorlardı ben ise uzaktan seyrediyordum yanlarına gitmeye çalıştım ama yüzlerini görmediğim insanlar beni tuttu gidemezsin dediler... Aradan bir gece sonra yine bir topluluk mezarın başındalardı annem ve ablalarım mezarın başında ağlıyordu babam ve abim ise mezar yanında ağlıyorlardı ben yanlarına gittim ne beni duyuyorlar ne de dokunabiliyordum Rüya bana garip geldi yorumlayabilirmisiniz lütfen
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merak etmeyin size bir şey olmayacak. Ama bu rüya aileye yakın birinin vefatını haber veriyor ne yazık ki. O ortamda gördüğünüz kişilerin dışında biri vefat edecektir. Siz olayları dışarıdan izlemişsiniz, yanlarına gitmeniz mümkün olmadığından sizi tutmuşlar çünkü gördüğünüz sadece bir durugörü, içinde olamazsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA