Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AHTAPOT ÖLDÜRMEK

17.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yalçın demirel
Selam.. Evin içinde iki tane büyük yeşil ahtapot var biri bana zarar vermeye çalışıyor ve ben öldürüyorum ötekinide uzun bir bıçakla kesiyorum ama galiba ölmedi pansiyon gibi orta meydanlı bir apart Bir kadın komşu kocası yok ve benimle yakından ilgili tavırları var ve bu kadının bir oğlu var 6-7 yaşlarda çocuk çok çirkin gümüş bir dişi var çocuktan biraz korkuyorum kadın yeni ev yaptırmış ve eksiği buzdolabı benimle yaşamak istiyor sanki ve öldürdüğüm ahtapotu bu kadına temizlemesi için veriyorum kadın tiksiniyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili gelişmeler var. Size sıkıntı yaratan iki ayrı durumdan kurtulmak için harekete geçeceksiniz. İşiniz nedir bilmiyorum ama bulunduğunuz bölümden ya da işinizden ayrılabilir, başka bir yere geçiş için harekete geçebilirsiniz. Bazı uzmanlar size destek olacaklar. Bir kadın sizinle birlikte çalışmak isteyebilir ama pek hoş görünmeyen bir iş. Yine de ona kendi teklifinizi yapacaksınız. Sizin sıkıntılarınızla ilgili bazı şeyleri temzilemesi gerektiği için bu kadının olduğu bölüm olaya soğuk bakabilir. Buna pek de üzüleceğinizi tahmin etmiyorum, aslında sizin için hayırlı bir şey de değilmiş. Tabii ki gördüğünüz kadın sadece bir sembol. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA