Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AHTAPOT GÖRMEK

30.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Merhaba Maceradaymışım, kovalanıyormuşuz gibi yanımda tanımadığım ben yaşlarda bir bayanla koşuyoruz. Bir mağara ağzından belimize ip bağlayıp aşağı doğru boşlukta inmeye başlıyoruz. Zemine baktığımda: "Muhteşem iki beyaz yunus" diyorum. Fakat yerdeki yunus değil, beyaz renkli hareketleri yavaş ahtapot benzeri 2 canlı hayvan. Niye böyle algılayıp söylediğimi ise bilmiyorum. Korkutucu da değiller. Selam ve teşekkürlerimle.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhsal rehberlerimiz, bizim onları tanıyamayacağımız suretlerde hayatımıza girerler. Otobüs durağında karşılaştığımız biri olurlar, bazen bir dilenci, bir deli olarak görünürler. Aslında bizi korumaya çalışıyorlardır. Bazen bir yere gecikmemizi sağlayarak bizi tehlikelerden uzaklaştırılar mesela. Yunuslar ruhsal rehberlerimizin bu dünyadaki doğal bedenleridir. Siz önce onların doğal bedenlerini görmüşsünüz sonra da sembolle sizi uyarmışlar. Yeni bir girişim tehlikeli diyorlar size. Karşıdan göründüğü gibi değil. Bir kadın arkadaşınızla sadece meraktan girişeceğiniz bir iş başınıza dert açabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA