Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AHİRETTE SIKIŞMAK

09.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sansar34
Ruyamda arabanin sert fren yapmasi sonucu kafami cama vurdum gözumu actigimda kendi bedenim yerde uzaniyordu. 112 geldi mudahale etti ancak kurtaramadi beni ölmüştüm.ama ben onlara iyiyim diye bagriyordum. Sonra annemin yaninda buldum kendimi ellerini tutuyordum ve uzulme anne ben iyiyim diyordum. Ve birde ölü halimle patlak bir bisiklet tekerlegini tamir etmeye calisiyordum. Sanki dunya ile ahiretin arasina sıkışmış gibiydim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapmışsınız. Ruhunuz bedeninizden kısmi olarak ayrılarak, zamandan ve mekandan bağımsız gezebilir. Bu duruma astral seyahat diyoruz. Bunu ilk kez yaptığınızda öldüğünüzü zannedersiniz. Siz bir de ara boyuta, yeni ölenlerin olduğu bölgeye geçmişsiniz. Burası bir hayalleri alemidir. Düşündükleriniz anında tezahür eder. Hissettiğiniz gariplik nedeniyle kendinizi kazada ölmüş görmüş olmalısınız. Arama bölümüne yeni ölen yazarak yorumlarımı okursanız sıkıştığınızı sandığınız boyut hakkında daha geniş bilgi alabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA