Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AH ETMEK

24.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gül yaz
Mrb annemin rüyasını yorumlarmısınız lütfen.rüyasında eski komşumuzu görmüşbaşka şehirde oturuyorlarbunlarda bir dugun varmış.sonrasında merdivenden çıkmış kadının biriyle karşılaşmış iki anahtar kadının elindeymiş birini anneme vermiş ama annem gece beni uyandırma sen al anahtarı geri demiş kadına vermiş.sonra benim eski eşimi görüyor annem.bu adam evleniyormuşgerçekte evlendi. o sırada ellerini açıp göge bakıyor gökyüzünde ay varmış ay ışıgını görmüş.bu ışık yüzü suyu hürmetine kızımın ahını koyma yanlarına Allahım demiş.onların evlerine bakmış eşyaları yerleştirip perdelerini çekmişler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski tanıdıklardan karışık ve gündeme oturacak haberler var. Eski eşiniz de eski komşu da birer sembol olabilir. Gelişmeler annenize yaptığı tercihleri ve yaşadıklarını anımsatacak. Bazı şeyleri başkalarının inisiyatifine bırakmış ve çok hata etmiş ya da o öyle düşünüyor. Bilinçaltındaki aldatılmışlık hisleri onu yaralıyor, ettiği ahlar bu yüzden. Evren bedduaları bize yansıtır. O yüzden içsel olarak affetmek ruhu özgürleştirir. Annenize bunu söyleyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA