Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AĞLARKEN GÜLMEK

14.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Busra2
İyi günler. Rüyamda bir erkek arkadaşımla odasında oturuyoruz. Konuşuyoruz, gülüyoruz. Birden annesi geliyor konuşmamız lazım sen çıkarmısın diyor arkadaş senden saklı birşeyim yok otur. Oturuyorum koltukta annesi oğlum sana iki soru soracağım.Birincisi onu ne zaman affedeceksin çok pişman. İkincisi hakkını helal etmen için ne zamandır bekliyor dedi. Erkek arkadaşım sinirlendi ağlamaya başladı. Yanına gittim sarıldım ben yanındayım dedim gülmeye başladı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu erkek arkadaşınız bir küslük yaşamış demek ki. Ancak bunu belli insanlar biliyor, saklı tutuyor. Belki küslük ailesinden biriyle yaşanmıştır, belki de bir sevgilide hakkı kalmıştır. Rüya, vefat eden birine hakkını helal etmediğini de söylüyor olabilir. Aslında arkadaşınızın ruhu da bu yüzden azap çekiyor ama kimseye belli etmiyor, gülmesi bunu iyi gizlediğini haber verir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA