Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

30.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aglamak
3 tane evin çevrelediği kaldirimin arasında ağlıyorum her geçen bana bakıyor evdekiler camdan bakıyorlar hiç bişey demiyorum uzun zaman orda ağlıyorum tanıdığım birisi geliyo ama kim olduğunu hatırlamıyorum ona sarılıyorum aksam ordan yuruyerek gidoyoruz o evdeki teyzerden biri belli biri seni cok uzmus anlatmayacaksin ama al şunu yanına lazım olur dedi şeker diye hatırlıyorum emin değilim ağlayarak teşekkür ediyorum yanına gelenle yürürken anlatmaya başlıyorum neden ağladığımı onu tanıdigimda çok iyiydik neden böyle oldu diyorum evimin olduğu sokağa geldik annem böyle görmesin beni diyorum gozumu siliyorum sakinleşmeye çalışıyorum ağlamadan duramıyorum uyandim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, rüyada ağlamak ruhunda biriken acıların ve karanlığın silinmesi, aydınlığa çıkış ve arınmadır. Ağlayan insan vicdani yüklerini atar, hafifler ve feraha çıkar. Bazen vicdani yükler nedeni ile iyi gelişmeleri hayatımıza kabul edemeyiz. Ağlayan insan yüklerinden kurtulduğu için güzellikleri hayatına çağıracak ve dahil edecektir..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA