Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

17.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Delinin1i
Merhaba rüyamda bi çocuk gördüm bisiklete biniyodu ama ağlıyordu çocuğu hiç tanımıyorum 10-11 yaşlarında felan ben bundan sonra bu halde nasıl yaşayacagım diyo ben onla konuştum ne derdi varsa ama beni kahretti onun hali öyle bi ağladım öyle bi ağladım ki gözlerim şişti kan çanagına döndü onun o çaresizliği beni mahvetti kendime gelemedim çok sıkıldım rüyada suan bile hala ruhaniyetimi etkilemiş bir durumda bide bi yakınım kocasıyla kavga ediyordu bayagı şiddetli elbiseleri hep camdan fırlattı kocası ortalığı yıktı ben ona da ağladım ağladım durdum niyeyse acaba benim yüzümden mi diye düşündüm ben mi kavgaya sebeb oldum bi sözümle felan dedim aslında benle alakası yoktu ama vicdan yaptım gene
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada ağlamak, ruhumuzda biriken acıların arınmadır. Sizin vicdan yaptığınız konular için kendinizi affetmeye, yüklerinizden kurtulmaya ihtiyacınız var.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA