Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

15.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Renesmee
Rüyamda annem babam ölmüş kardeşime bakmak zorunda kalıyordum.Ailem öldüğü için çok ağlıyordum.Anneannem bizimle kal dedi. O gitme diyordu ama akrabalarımdan biri gitmem için can atıyordu. Ne yapıcam edicem diye düşünürken birden kendimi iki kenarı da uçurum dar taşlı bir yolda buldum. Bu yoldan çok korkmuştum. Ama yine de yolu bitirmek istiyordum.Elimde valizler vardı.Otobüsteydim.En sonunda uçurumların yerini bulutlar aldı ve ben de yoluma uçarak devam ettim.Ama nereye gideceğimi bilmiyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağladığınız rüyalar haberci olmazlar. Ayrıca en yakınlarımızın ölüm bilgisi bize rüyalarda verilmez. Bu rüya sizin sıkıntılı bir süreç yaşadığınızı haber veriyor yalnızca. Ruhunuz acı çekmiş, adeta zihinden ayrılıp, düşüncelerden uzaklaşmak istiyor. Uçurumun kenarından başlayan uçmanız bu yüzdendir. Bu şekilde rüyalar devam ederse kurşun döktürmenizi tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA