Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

22.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen lilyana
Merhaba. benim bir erkek arkadaşım var şuan ayrıyız ama genelde ayrılıp barışırız zaten. onun için dün gece istihareye yattım. sonra şu rüyayı gördüm. kendisi ölmüş mezarlıkta gömülü. ben bunun haberini alıyorum ağlayarak koşup gidiyorum mezarlığa. önce bi köpek çıkıyor karşıma havlıyor baya ama zarar vermeden gidiyor. mezarının başına gidiyorum hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. mezar taşındaki yazıları okuyorum böyle şiir gibi yazılar var. ama heryer yeşillik ağaç bitki. ne anlamam gerekiyor?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağlamak konusunda çok yorum yaptım ama bana ilk kez rüya göndermişsiniz o nedenle yorumluyorum rüyanızı. Bazen ruhumuz, hastalıklar, sıkıntılar, negatşf enerjiler, nazar ya da büyüler nedeniyle ağırlaşır, üzerini koyu bir tabaka kaplar ve hem evrenle hem de bedenle olan iletişimi kesilir. Böyle zamanlarda bu negatif enerjilerden kurtulmak için çırpınan ruha bilinçaltı yardım eder. Rüyalarda ağlamak ruhu yıkar, arındırır ve feraha çıkartır. Siz de rğyayı sadece ağlamak için görmüşsünüz. İstiare rüyaları hakkında yaptığım yorumları arama bölümüne "istiare" yazarak okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA