Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

09.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esnur
Rüyamda amcamın oğlu ve kardeşimi gördüm . İkisinde erkek . Böyle tanımlayamadığım bir yerdeyiz ve kötü şeyler oluyor ikiside gözümün önünde ağır şekilde yaralanıyor . Ben aileme haber veriyorum tepki göstermiyorlar . Sonra bağırmıyorum ama titreyerek ağlamaya başlıyorum . İçim yanıyor hissediyorum bunu rüyada . Sonra ölmemişler diyorlar telaşe içinde uyandım . Tek ağlayan bendim annem yengem ailem tepki vermediler . Teşekkürler şimdiden yorumlarınız için .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağladığımız rüyalar haberci olmazlar diyeyim ve neyse ki diye de ekleyeyim. Bazen o denli etkileniriz ki sabah yataktan hasta gibi kalkarız. Aslında ağlamak ruhu yıkar ve arındırır, negatif enerjileri temizler ama bunu sağlarken bizi de yıpratır biraz. Çünkü ağlamak için bilinçaltının yazdığı senaryoları görürüz ve etkileniriz. Bu durum ağlamamızı sağlamak içindir. Ruh ağır enerjiler yüklendiğinde onları atamazsa ya beden ya ruh hastalanır. Ruhu arındırmanın yollarından biri de rüyada ağlamaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA