Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

11.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tubiskoo
Merhaba rüyamda babamı gördüm yere oturmuş koltuğa yaslanmıştı bende koltukta oturuyodum iki kere biraz şiddetli hapsurdu sonra bayginlasti gibi yanındaki masaya yavaşça kafasını vurur gibi oldu yattı yere sonra baba baba diye sesleniyorum tepki vermiyo öldü sandım soktayim çok kötü oldum sonra babacim dedim hayatımda ilk defa megersem numara yapiyomus gülümseyerek açtı gözlerini baktı bana ölmediğine sevindim sinirlerim boşaldı çok ağladım ağlayarak uyandım yorumlar misiniz lütfen
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok ağladığınız rüyalar haberci değillerdir. Ruhun karanlık enerjiler yüklendiği zamanlarda çoğu kez bilinçaltının yazdığı senaryoları rüyamızda görerek ağlarız. Ağlamak ruhu negatif enerjilerden temizler, feraha çıkartır. Ruhumuz hastalık, nazar ya da sıkıntılar nedeniyle negatif enerjiler yüklenir.Eğer temzilenmezlerse hem ruh hem de beden hastalanır. Rüyanız da haberci değil, bu gün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA