Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

21.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nefrett
Bir doktordan çift kişilik li bir hastalığa yakalandığımı öğreniyorum ve yanımda ablamda var hıçkıra hıçkıra ağlıyorum ve boşanmak üzere olduğum eşimde dışarıda bekliyormuş soruyor bana sonucu hiç cevap vermeden asansöre biniyoruz. Buarada artık rüya görmek istemiyorum film gibi kabus oluyorlar malesef
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazen sadece ağlamak için bilinçaltınızın yazdığı senaryoları rüyanızda görürsünüz. Ruh ağır enerjiler yüklendiği zamanlarda bu ağırlıktan kurtulmak ister. Ruhun negatif enerjilerden arınmaması bedeni de hasta eder. Bu nedenle çok ağladığımız rüyalar haberci olmazlar, bir tür ruhun arınma ritüelidir diyebilirim. Çok rüya gördüğümüz dönemlerde çok sık uyanıyor ya da çok uzun saatler uyuyor olabiliriz. Bu nedenle rüyaların hepsini hatırlıyorsunuzdur. Sinirleriniz de bozuk olunca kabuslar kaçınılmaz oluyor. Hafif sakinleştiriciler işe yarayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA