Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

15.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aygül
Ben bir finans şirketinde çalışıyorum hastaneye yolum düşüyor Emel diye arkadaşım mr a giriyor elinden tutuyorum korkmasın diye.sonra onun annanesi ile konuşuyorum daha sonra Emel in iş arkadaşının yanına gidiyorum biraz konuştuktan sonra yüksek Binali otel restaurantinda yemek yiyorum ve kasada paramı öderken şirket müdürümden bana SMS geliyor konuşmadığım halde Emel hakkında konuştuğumdandolayi beni işten çıkartıyor. Hıçkıra hıçkıra ağlıyorum bütün yüzüm yanaklarım gözyaşı oluyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağladığımız rüyalar haberci olmazlar. Bazen çok sıkıntılı süreçlerden geçtiğimizde ruhumuz ağır enerjiler yüklenir. Ruhun negatif yüklenmesi bedeni hasta eder. Böyle zamanlarda bilinçaltımızın yazdığı senaryoları rüyamızda görür, ağlarız. Ağlamak ruhu yıkar, arındırır ve feraha çıkartır. Bu nedenle çok ağladığımız rüyalar haberci olmazlar. Bir kaç gün içinde kendinizi eskiye göre çok daha iyi hissedeceksiniz, emin olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA