Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

09.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Rüyamda tanımadığım bir mezarın başında yüksek sesle ağlayarak: "Allahü Ekber" diyordum. Diz çökmüş vaziyette sürekli aynı sözcüleri tekrarlıyordum. Ne anlama geliyor teşekkürlerimle...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarınızı okudum ama gönderdiğiniz kısa rüya ile anlattıklarınızı birleştiremedim. Ne ilgisi var anlamadım. Zaten ağladığımız rüyalar da haberci olmazlar. Bazı dünyevi durumlar çok fazla negatif enerji yüklenmenize neden olabilir. Nazarlar, hastalıklar sıkıntılar ve hattan büyüler nedeniyle ağır enerjiler yüklenen ruh çok büyük darlık hisseder. Bu daralmayı açmak için ağlamak bilinen en geçerli yöntemlerden biridir. Ağlamak ruhu yıkar ve arındırır. Koyu enerjiler adeta akıtılır diyebilirim size. Rüyada ağlamak için de çoğu kez bilinçaltının yazdığı senaryoları rüyamızda görürüz. Bu rüya muhtemelen bu nedenle görülmüş bir rüya. Haberci olduğunu sanmıyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA