Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

19.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pelin
Bekarım ve 3 yıla yakın ilişkim var. Rüyamda da bekarım ama hamile olduğumu öğreniyorum. Üniversite hocalarımızla sevgilim anlaşmış nişan hazırlığı yapmışlar. Ben bunu çok önemle bekledigim sınav kağıdı sonucuma bakarken hocanın sayfanın en sonuna yazdığı güzel bir yazıyla anlıyorum. Yüzük yerine gösterişli kolye takiyor hocamız ikimize de. Sonra ağrı giriyor karnima tuvalete gidiyorum annem yanımda ve düşük yapıyorum çok ağlıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir beklentinin hüsranını mı yaşıyorsunuz bilmiyorum ama kalbiniz kırık gibi geldi bana. İlişki güzel giderken aniden yaşanan sorunlardan etkilenmiş olabilirsiniz. Ağlamanız, büyük bir baskı altında olduğunuzun ya da ruhunuzun negatif enerjiler yüklendiğini haber veriyor. Çünkü ağlamak ruhu rahatlatır, koyuluğunu ve ağırlığını temizler. Bazen, bazı rüyaları sadece ağlamak için görürüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA