Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

14.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Paranoyak
Sevdiğim çocuk kuzenimi istemeye geliyordu. Sevdiğim kişi beni bir köşeye çekip dizlerinin üzerine çöküyordu. Cebinden çok büyük saks mavisi ve zümrüt yeşili taşları olan göz alıcı bir yüzük çıkartıp bana doğru tutuyordu ve ''Gönlüm ister ki bu yüzüğü sana takmak fakat şartlar böyle değil,lütfen sorun çıkartma. Bu evliliği senin ve benim iyiliğim için yapıyorum'' diyordu.Kuzenim kız isteme kahvesini bana yaptırıyordu zorla. Ağlayarak ortalığı birbirine kattım. Ne anlama geliyor bu rüya?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sinirleriniz bozulmuş sizin. Böyle zamanlarda ruh, negatif enerjiler yüklenir. Bu enerjileri boşaltmanın bir yolu da ağlamaktır. Ağladığımız rüyalar haberci olmazlar, bu rüya da değil. Rüyanın konusu sizin ağlamanızı sağlamak için bilinçaltınız tarafından yazılır. Demek ki şu ara sizi en çok incitecek şey sevdiğinizin bir yakınınızla evlenmesi. Ağladığınız için ruhunuz negatif enerjileri boşaltmıştır. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz, emin olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA