Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

13.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asiye tezgor
Nisanlim eski sevgilisinle evlenmek zorunda kalmis ve bana bunu yapmam gerek ozur dilerim onunla evlenmem gerek dedi. Zoraki Bende kabul ettim, ama sonradan kabul ettigime pisman oldum Arabayi bastim gaza direk nikahlarina yetismek için. Bu aradada fazla hiz yapmaktan para cezasi yedim. Nikah yerine gittigimde bir suru kiz vardi, hepsi ayni kiyafet pembe/mor kapali elbise giyiyordu. Ve hepsi bana guluyordu. Nisanlim eski sevgilisinle evlenmis ama onlari gormedim. Ben bagira bagira agliyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya sizin ağlamanızı sağlamak için bilinçaltınızın yazdığı bir senaryo. Haberci değil, rahat olabilirsiniz. Bazen ruhumuz çok fazla negatif enerji yüklenir ve geçirgen halini kaybeder. Bu durum hem ruhsal hem de fiziksel hastalıklara zemin hazırlar. Ruh bu ağır enerjileri sıkıntılar ya da nazarlar nedeniyle yüklenmiş olur genellikle. Ruhun arınması için bilinen en eski yol ağlamaktır. Ağlamak ilginç bir şekilde ruhun arınmasını sağlar. Böyle zamanlarda ağlayacağımız rüyalar görürüz. Siz de bir kaç gün içinde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz eminim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA