Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

09.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Leo1802
İyigünler,rüyamda annemin yarın öleceği birşekilde söyleniyor bana ama nasıl hatırlamıyorum.Pencereden dışarı bakıyorum çok yağmur yağıyor ve annem geliyor kırmızı yağmurluğunu giymiş. Beraber yürüyoruz ben sırılsıklam oluyorum ve bu arada okadar çok ağlıyorumki.Anneme bu haberi söylüyorum annemde sen buna inanıyomusun yok bu kesin diyorum. İçimdende Allaha yalvarıyorum gerçektede hayatımda istediğim bir dileğim var o olmasın ama yeterki annem yaşasın diyorum.yorumlarsanız. Teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Ruhunuz son zamanlarda negatif enerjiler yüklenmiş. Belki çok sıkıldınız ya da nazara, büyüye maruz kaldınız. Böyle zamanlarda ağırlaşan enerji bedeni hasta eder. Ağlamak ruhu yıkar ve arındırır. Negatif enerjilerden kurtulmanın en kolay yolu ağlamaktır. Bu rüya sadece sizi ağlatmak için bilinçaltınızın yazdığı bir senaryo. Merak edecek bir şey annenize bir şey olmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA