Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

08.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hknk
Rüyamda babamla kavga ediyorduk ben evimizdeki boydan boya olan camın önündeydim sonra babam bana saldırmak için üstüme atladı ama beni geçip camın içine giricekti istesem tutabilirdim ama tutmadım camın içine girdikten sonra tuttum sadece o da aşağı düşmemesi içindi tuttuktan sonra babamın kafasında camlar vardı yüzü kan içindeydi şoka girmişti sonra kendine geldi bende ağlayarak ambulansı aradım. Bu rüya ne anlama geliyor acaba baya etkisinde kaldım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanız sizi boğuyor, aklınızdan kötü şeyler geçiyor bazen. Onun ilahi şekilde cezalanmasını istiyorsunuz ama sonra da bu hissettikleriniz vicdanınızı sızlatıyor. Aslında siz, onun yaptıklarının başkaları tarafından duyulmasını istiyorsunuz. Ruhunuz ağır enerjiler yüklenmiş, sıkıntı içinde. Ağlamak sizi bir nebze rahatlatmıştır. Ben konumunuzu, yaşınızı, işinizi bilmiyorum ama imkanınız varsa bir psikologla görüşmenizi tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA