Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

30.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevinç
Rüyamda eski esime ve ailesine duyduğum kin ile eski evimin sokağındaki kaldırımda elimde bıçakla oturuyorum ve birinin çıkmasını bekliyorum. Kimse cikmayinca kalkiyorum, sokagi köşeden dönünce bi grup insan görüyorum yerlere yayilmis, aralarinda eski esim de var, çok sarhoş saçları yok tamamen kazitmis ve ustu de ciplakti, bisiy yapmayip öylece geciyorum yanindan.Yagmur basliyor ve yakinlardaki kardesimin evine siginiyorum sonra aglayarak anlatiyorum ona olanları. Yorumlarinizi bekliyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öfkeniz içinize sığmıyor. O aile ile olan ilişkilerinizi tamamen kopartmak ve hıncınızı almak istiyorsunuz ama bunu yapabileceğiniz bir ortam yok. Eşiniz düşüncesizce, pervasızca ve umursamazca davranmış; siizn duygularınızı önemsememiş, kendisi için yaşamış sanki. Bunlar içinizi acıtıyor. Ağlamanız ruhunuzun çok ağır enerjiler yüklenmesinin sonucudur. Ağlamak ruhu yıkar, arındırır. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceğinizden eminim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA