Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

25.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kubra
Kahin hanim annemle ayni gece görmüşüz cinayet rüyasını.ama o kız kardesimi görmüş.Annem bi köprü üstündeymis.kardesimde köprünün altinda yanında 3 kiz arkadaşı daha varmış. Öldürüldügünü görmüş bisey yapamamis sonradan yanina gitmis ve ölü bedenini görmüş cok aglamış.2. Seferde aynen öldürüldügünü görmüş tanımadığı bi kadın sesinin bak kızına nasıl ağlıyo dediğini duymuş..cok üzüldük bu rüyaya.kardesim cok başarılı bi ogrencidir.yasi17
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağladığımız rüyalar haberci olmazlar. Sadece bilinçaltının ürünleridir. Aslında ruhun çok fazla negatif enerji yüklendiği dönemlerde bu tip rüyalar görürüz ve ağlarız. Ağlamak ruhu aydınlatır, koyu enerjilerden arındırır. Diğer bir açıdan ölüm rüyaları gerçek ölümü sembolize etmezler. Ölüm, evrende yeniden doğumun işaretidir. Bir başkası tarafından öldürülen kişinin yaşamı, bir başkası tarafından değiştirilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA