Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

24.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Armin
Iki yıldır sevdiğim karmaşık bir ilişkimizin olduğu sevgilim ile bir süredir KonuşmuyoruZ. Ve bazı geçerli sebeplerimiz var. Rüyamda Ortak bir tanıdığımızın davetine o da gelmişti ve ayrıydık. beni unutmuş gibi davranıyordu. Ve hayatına başka birini aldığını söylüyordu birilerine.Davetten çıkacağı sırada o asansör beklerken ben hızlıca merdivenlerden aşağı indim. Ama o yoktu. Ya benden önce inmişti ya da inmemişti onu bulamadım ve ağlamaya başladım. Sevdiğim bir arkadasım beni teseli ediyordu..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu ilişki sizi çok germiş. Ruhunuz negatif enerjiler yüklenmiş. Aşağı, yukarı ilişkiler ve istikarasız gidiş yüzünden nasıl davranacağınızı bilememişsiniz. Ağlamanız iyi olmuş. Ağlamak ruhu negatif enerjilerden arındırır ve feraha çıkartır. Bir kaç gün içinde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA