Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

20.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cans
Rüyamda çok ıssız Ormanın içinde arkadaşlarımla bir evde kaldığımı gördüm.Bizden başka kimse yoktu ve kimse oraya gelemezdi.Sonra arkadaşlarım birden nedensizce öldü ve mezarları oluştu.Çok Ağladım yalnız kaldım ve ruhları beni rahatsız etmeye korkutmaya başladı. Sonra Arkadaşımın birinin annesi geldi Ağlayarak onun için dua et dedi bana sarıldı gitti. Yalnızdım eve girdim teyzem yatağımda oturuyordu. Ona ruhları gördüğümü anlattım normal mi dedim donuk ürkütücü bir yüzle hayır normal değil dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağladığınız rüyalar haberci olmazlar. Hemen hemen hepsi bilinçaltınızın ürünleridir. Bu rüyayı izlediğiniz ya da dinlediğiniz korkunç hikayelerden etkilenerek görmüşsünüz. Yakınlarda böyle bir şey izlemedim diyecek olabilirsiniz. Yakınlarda izlemeseniz de bilinçaltı kayıt defteri gibidir. Bazen bir tetikleme sonucu kayıtlar su yüzüne çıkar ve çeşitli senaryolarla rüyalarımızı oluşturur. Merak edecek bie şey yok arkadaşlarınız -eğer gerçekte ki arkadaşlarınızsa bile- ölmeyecekler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA