Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

10.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen loose1707
Sevgilim iş yerinden bir kız arkadaşımla mesajlaşıyordu ama normalde o kız arkadaşımı tanımıyor. Arkadaşım sevgilime neden ayrıldınız neden terk ettin onu gibisinden şeyler soruyordu sevgilim ise bu kız beni çok fazla seviyor arkadaş kalmak istediğimde bile ben sana arkadaşım diyemem diye bana karşı çıktı bu kızla hiçbir şekilde yürümez dedi ve sevgilim çok fazla sinirliydi. Kız arkadaşım mesajları bana okuturken hüngür hüngür ağlıyordum ve sonra uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bu ayrılık sizi çok yıpratmış. İlk rüyanız bir bilinçaltı rüyası, olmasını istediğiniz şeyleri rüyanızda görmüşsünüz. Bu rüyayı da sadece ağlamak için görmüşsünüz. Aslında sevgilinizin kıza yazdıkları sizi niye terkettiğinin açıklaması. Ruhunuz bunun nedenini biliyor. Ağlamanız ise rahatlamak için. Negatif yüklenen ruhunuz, bedeninizi hasta edebilir. Ağlamak ruhu yıkar, arındırır ve koyuluklardan kurtarır. Ağlamanız iyi olmuş. Kendinizi daha iyi hissedeceğinizden eminim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA