Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

26.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Benim Memleketim
Mrb.Kendimi evin basamaklarında görüyorum basamaklar biraz karışık.Ayağıma takılan kablodan kurtuluyorum.Hemen önümde az bir su birikintisinin olduğu yerde bir cep telefonu gördüm.Elime aldığım cebin ekranının gelip gittiğini görüyor ve bozulmuş diyorum.Sonra bir cep telefonu daha gördüm aynı şekilde çalışmıyor.O sırada yeğenim basamaklardan çıkıp birkaç yabancı kişide arkasında.Bana amca başın sağ olsun diyor.Annemin vefat ettiğini söylüyor.Sesli ağlıyorum.Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kariyerle ya da sosyal konumla ilgili karışıklıklar ve sıkıntılara bir de maddi yetersizlikler eklenmiş. Beklediğiniz haberler gelmemiş, umutlar boşa çıkmış. Ruhunuz bunlamış, sıkıntıya düşmüş. Böyle durumlar ruhun negatif enerji ile yüklenmesine neden olur. Negatif enerjiler önce ruhu sonra da buna bağlı olarak bedeni hasta eder. Ruh, koyu enerjiler yüklendiğinde bundan kurtulmak için çırpınır. Bilinçaltı böyle zamanlarda devreye girer ve sizi ağlatacak bir senaryo yazar. Siz bunu rüyanızda görürsünüz, ağlarsınız. Ağlamak ruhu arındırır, enerjiyi temizler, hem bedeni hem de ruhu ferahlatır. Bir kaç gün içinde kendinizi çok daha iyi hissedeceğinizden eminim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA