Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

06.02.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dolunay ve güneş
Ruyamda ablam ve esimi birlikkte goruyorum imam nikahida kilmislar ayni ruyayi 5 yasindaki kizimda gordu ablam birde hamile ydi agliyordum bu bana neden yaptin bosanip ayrilcak siniz diyordum feryat gibi agliyor vede sitem ediyordum yuregim cok aciyordu cok ama çok agliyordum sular seller gibi bebek gibi 1kac ay sonra kizim geldi dediki anne babam başka biri kiza asik oluyordu ruyamda gordum bide kadin teyzemdi dedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hangisi gerçek hangisi rüya ben anlamadım. Kızınız da gerçekten bu rüyayı gördü mü yoksa rüyanızın içinde mi size anlatıyor rüya gördüğünü. Birkere sizin rüyanız bir bilinçaltı rüyası. Çok ağladığımız rüyalar haberci olmazlar. Ruhumuzun negatif enerjiler yüklendiği durumlarda bilinçaltımız bir senaryo yazıp bizi rüyada ağlatır. Ağlamak ruhu arındıran en önemli araçtır. Ancak bu demek değil ki ablanızla eşinizin arasında bir şey yok ya da olmayacak. Belli ki siz bununla ilgili endişeler taşıyorsunuz. Yoksa bilinçaltınız size bu senaryoyu yazmazdı. Belki de bir hissiniz var ama anlam veremiyorsunuzdur. Bu gerçeği bilinçaltınızdan çıkartın şimdi ve zihninize yerleştirin; siz eşinizin ablanızla ilişkisi olduğundan ya da ilgilendiğinden endişelisiniz. Şimdi bu duygu somut bir şekil aldı ve artık onu araştırabilirsiniz. Gerçek yaşamda ikisini de olayaları da gözlemleyin, kendinize bunun olmadığını ispat ettiğinizde rahat olacaksınız. Aksi halde ise ne yapmanız gerektiğine karar verirsiniz. Bu dünyada her şey insanlar için. Hepimizin başına neler geliyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA