Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

22.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ptty
Birden ağlamaya başlıyordum neden anlatmıyorsunuz hocam konuyu öğrenmek istiyorum ne var ki bunda diye kendimi savunmaya başlıyordum ama hoca tam aksine dersi bölmek istemiyordu ama bir yandan benim ağlamamam için konuyu değişik yerlere çekiyordu bende tam o sırada benim ağlamamam için döktüğünüz bu kadar kelimeyi keşke konuyu anlamam için dökseydiniz diyordum ama nafile hoca nuh diyor başka birşey demiyordu sonra bir an matematik dersini kim seçmeli ders almak ister diye soruyorduben hem ..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uzun uzun yazmışsınız. Keşke de haberci bir rüya olsaydı ama ne yazık ki bu rüya bir bilinçaltı rüyası. Tam olarak sizi anlatıyor. Çekingen birisiniz, reddedilmekten korkuyorsunuz çünkü çok gururlusunuz. Problemlerinizi o nedenle pek anlatmıyorsunuz, anlaşılmamaktan korkuyorsunuz. Sizden daha tecrübeli insanlar genelde sizi anlayamıyor. Bu sıralar kararsızlıklar ve belirsizlikler nedeniyle ruhunuz ağır enerjiler yüklenmiş. Rüyanızda ağlayarak bu koyu enerjilerden kurtulmuşsunuz. Bazen çok sıkıntıda olduğumuzda bilinçaltımızın yazdığı senaryoları rüyamızda görüp ağlarız. Ağlamak ruhu yıkar, arındırır ve feraha çıkartır. Bir kaç güne kadar kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Umarım hakkınızda hayırlısı olur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA