Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

25.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen güneş
Merhaba hayır olsun inşallah ben rüyamda kızımın beyaz güzel bir gelinlik giydiğini evlendiğini evimden ayrıldığını görüyorum ama okulu bitmedi daha erken diye ağlıyorum hıçkıra hıçkıra beline kırmızı kurdelesini bağlasaydım nasıl unuttum diye dahada üzülüyorum ağlayarak uyandım bugün rüyamdan.. simdiden tesekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhumuz sıkıntılardan, acılardan, nazar ve büyülerden koyu enerjiler yüklenir. Geçirgenliğini kaybeden ruh hem bedeni hasta eder hem de bunalıma düşmenize neden olur. Varlığımız akıllıdır, koyulaştıkça kendini temizlemeye, arındırmaya çalışır. Ruhu yıkamanın en etkin yolu ağlamaktır. Bazen sadece ağlamak için, bilinçaltımızın yazdığı senaryoları rüyamızda görürüz. Böylece rahatlar, hastalanmaktan kurtuluruz. Bu rüyayı sadece ağlamak için görmüşsünüz. Bir kaç güne kadar kendinizi eskiye göre çok daha iyi hissedeceğinizdne eminim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA