Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

03.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kalessi
Merhaban45 yaşında bir oğlum var rüyamda oğlumun öldüğünü gördüm bundan dolayı evdeki bütün mutluluk resimlerimizi kaldırdım ve tüm takılarımı çıkardım sürekli heryerde ağlıyordum sonra birine bir telefon geldi arayan kayınvalidemdi cenazeye sabaha karşı 45ta gidileceğinden onuda almalarını istedi kayınvalidemi almaya giden siyah arabanın üstüne ve şöför bayanın beline büyük bir Kaya düştü o sırada bende gerçekten hıçkıra hıçkıra ağlayarak uyandımnTeşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok ağladığımız rüyalar haberci olmazlar. Bu rüyayı sadece ağlamak için görmüşsünüz. Senaryosunu da sizi en ağlatacak şekilde bilinçaltınız yazmış. Bazen sorunlar, sıkıntılar, nazarlar, büyüler ya da diğer negatif etmenler nedeniyle ruhumuz geçirgen halini kaybeder, koyu bir enerji tabakası ile kaplanır. Ruhu arıtmanın en iyi yolu ağlamaktır, ağlamak mucizevi şekilde bizi arındırır. Bu koyu enerjiler uzun süre ruhu sarmalarsa hastalanırız. Bugün kendinizi biraz kırık hissedebilirsiniz çünkü ayrılan enerji sizi bitkin bırakır ama bir kaç gün içinde eskisine göre çok daha iyi olacaksınız, merak etmeyin ve rüyayı da dikkate almayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA