Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

29.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kararsız
Bi tarlanın içinde bana kurşun döktüler döktükleri gibi tarlada elmaslar görmeye basladım ama cok dikkatli bakılırsa görüle biliyordu sonra hemen babannemin yanında buldum kendımı hasta yatıodu son saniyeleridi onun basındayken bana bi sebet dolusu elmas getirdiler bende babannemin üstüne koydum.Aslında cok mutluydum ama babannem ölüodu ve istemiyorum diyordum para pul gitme die aglıodum ona sarıldım tam o sırada ruhunun bedenı terk ettgine sahit oluyordum ki birden bana kardesımı sordu nabıo dedi ondua görmek istedi dedim burda yok ve ruhunu teslim etti kalkar kalmaz hemen göz yası işinde onu aradım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağladığınız rüyalar haberci olmazlar. Ruhumuz bazen çok ağır negatif enerjiler yüklenir ya da nazara maruz kalır. Ruh, böyle durumlarda koyu bir madde ile kaplanır. Ruhu arıtmanın en kolay yolu ağlamaktır. Rüyalarda ağlayarak ruhumuzu, tabiri caizse yıkarız, arındırırız. Siz de bu rüyayı ruhunuzu hafifletmek için görmüşsünüz. Yalnız elmaslar ruhunuzun hafiflemesinden sonra elde edeceğiniz türlü kısmetleri temsil ediyor. Kurşun dökülmesi de yaptığım rüya yorumunu doğruluyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA