Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

02.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bilgin
Rüyamda annemle dedemin dükkanına girdik ben gizlice sigara paketleri aldım sonra annemin evine indim annemin kapısının yanında bi giriş daha vardı baktım mevlüt gibi bişey var herkez toplanmış yemek yiyor daha sonra namaz kılınıcak sonra annemin olduğu kapıdan baktım annemde ayrı yemek yiyor dedimki anne yemek varsa burda yiyeyim var dedi fakat annem annem değildi sanki ebeme çok benziyordu çok yaşlanmış annem aynı ebem daha sonra ütü çıkardı bende onu görünce çok duygulandım ve ağlamaya başldm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ütüye niye ağladınız anlamadım. Çok ağladıysanız rüyayı ağlamak için görmüş olabilirsiniz. Değilse, anneninizin sorunları çözmedeki metanetini ve maharetini taktir ediyor olabilirsiniz. Onun yaşadıkları onu yaşından daha olgun hale getirmiş. O genç biri olabilir ama yaşlı bir ruhu var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA