Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

29.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mirage 35
Rüyamda abim arıyor .annemle babam arasındaki bir kavgadan ötürü kız kardeşimin intihar ettiğini söylüyor. ağlamaya başlıyorum ağlayarak uyandım bu arada asker olan bir tanıdığımın kanun değişikliği nedeniyle polis olduğunu polis kıyafeti giydiğini gördüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüyayı sadece ağlamak için görmüşsünüz. Bazen ruhumuz bunaldığında, bilinçaltımızın yazdığı bir senaryoyu rüya olarak görür ve ağlarız. Ağlamak ruhu negatif enerjilerden arındıran en basit yöntemdir. Rüyada ağladığımızda ruhumuz arınır, geçirgen hale gelir, rahatlarız. Asker olan kişinin polis olmasını size şöyle yorumlayayım. Askerin ve polisin size ne ifade ettiğini düşünün. Polisleri güvenilir buluyorsanız ve askerleri güvenilmez, bu rüya bu kişinin sizin için güvenilir bir kişi konumuna geleceğini düşünebilirsiniz. Ya da tam tersi olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA