Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AĞAÇTAN DÜŞMEK

17.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen alfer gazi
Rüyamda eşim kaybolmuş onu arıyorum birden polisten telefon geliyor eşimin ağaçtan düşüp öldüğünü söylüyor polis karakolunun yerini söylüyor ağlayarak gitmeye çalışıyorum ama taksi beni goturemiyor bende polise telefon ediyorum bana felç olduğunu söylüyor.şükür diyorum ben ona bakarım ölmesin diyorum eve geliyor asansöre biniyor bende neden gelmedi diye asansöre bakıyorum bir arkadaşı getiriyor içki içmiş. onu asansöre alıp yatiriyorum yatağın altında bir yılan zarar vermeye çalışıyorkovaliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşinizin kendi ailesi ya da başka bir aile ile ilgili sorunları olacak. Bu kişilerle anlaşmazlığa düşebilir ve bazılarından ayrılabilir. Bu durum onu çok etkileyecek, dikkat edin. Kendini suçlayacak ya da düşüncesizce hareket ettiğini düşünecek. Gerçekten de düşüncesizce davranmış olabilir. Bu olayların sonrasında bazı maddi sorunlar da baş gösterebilir. Siz durumu toparlamaya çalışacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA